4-9 metų vaikams

LABAS. Aš esu žaidimo psichologė, Dalia. Aš žaidžiu su vaikais taip, kad jų dideli ir maži sunkumai “PROBLEMOS“ pranyksta bežaidžiant. Nelengva patikėti, ar ne? Bet tai tiesa.

Mano žaidimo kambaryje vyksta stebuklai ir mes čia kartu su tavimi bežaisdami galime juos sukurti.

Pradžioje tau gali būti truputį nejauku ir neramu, nes dar nepažįsti manes ir nežinai kaip ir ką čia reiks veikti. Tai visiškai įprasta. Daugelis vaikų ir net suaugusiųjų nežinomoje vietoje jaučiasi nepatogiai. Tereikia šiek tiek laiko apsiprasti. Todėl ir noriu, kad žinotum: man labai svarbu, kad tu ateidama(s) pas mane jaustumeisi kaip galima patogiau ir saugiau. Tau nereikės daryti nieko ko tu nenori. Mano žaidimo kambaryje galima nepasakoti apie savo sunkumus, galima tylėti, galima nieko nedaryti, jei taip norisi. Galima netgi susitarti, kad pirmuosius du susitikimus kartu su tavimi pasiliks tėtis ar mama.

O kai tu apsiprasi ir mes susidraugausime, kartą į savaitę tu ateisi pas mane į žaidimo kambarį ir mes ten busime maždaug 45 minutes. Tol, kol ateis tavo tėtis ar kitas suaugęs tavęs paimti.

Tai ką ir kaip mes žaisime ar kitaip leisime savo laiką žaidimo kambaryje bus mūsų geroji paslaptis. Tai reiškia, kad jei nori gali papasakoti savo tėveliams ar kitiems, bet tau nebūtina to daryti. Aš taip pat laikysiuosi šio gerosios paslapties susitarimo ir tėveliams papasakosiu tik labai bendrai, apie ką mes žaidėme. Mūsų žaidžiami žaidimai bus ypatingi ir labai asmeniški.

Kartais mes susitarsime, kad vietoje žaidimo, aš susitiksiu su tavo tėveliais. Aš jiems trumpai papasakosiu kaip mums sekasi,  patarsiu kaip jie galėtų tau padėti,  kaip su tavimi geriau ir daugiau žaisti namuose. Galbūt net vieną kitą kartą pasikviesime tėvelius pažaisti kartu ir pamokyti juos kaip reikia žaisti?

Po keleto mėnesių mes visi: tu, aš ir tėveliai, pasitarsime, kaip mums sekasi, ar mums jau pavyko įveikti tavo sunkumus, ar gal reikia dar daugiau laiko.

O kai maži stebuklai įvyks ir taps tavo kasdienybe, ateis laikas atsisveikinti… Gali būti šiek tiek liūdna… Paskutinę mūsų susitikimo dieną mes padarysime šventę su pyragais, gėrimais, tavo mėgstamais skanumynais ir aišku, žaidimais…

Pasibaigus žaidimo terapijai aš tau būsiu labai dėkinga už tą nuostabų laiką kartu, tikrai tave prisiminsiu ir pasiilgsiu mūsų žaidimo. Visi šie prisiminimai gyvens mano širdyje, kai tu iškeliausi toliau žaisti, mokytis, patirti ir augti.